Včetně tlumočnické doložky a razítka soudního tlumočníka

Soudní překlady slovinština/čestina

Úvod / Překlady a tlumočení / Soudní překlady

Profesionální překlady

Soudně ověřené překlady

Soudně ověřené překlady jsou nezbytné v případech, kdy potřebujete překlad úředních dokumentů ze slovinštiny nebo do slovinštiny. Tyto překlady jsou často požadovány úřady, soudy i dalšími institucemi a musí být provedeny v souladu s právními předpisy.

Vyhotovím Vám soudně ověřené překlady z/do slovinštiny, včetně překladu úředních dokumentů, rodných listů, oddacích listů, výpisů z rejstříku trestů, výpisů z obchodních rejstříku a dalších dokumentů. Nabízím pětadvacetileté bohaté zkušenosti s překlady úředních dokumentů a zajištění soudního překladu do slovinského nebo českého jazyka.

Všechny soudně ověřené překlady jsou doplněny tlumočnickou doložkou a razítkem soudního tlumočníka. Tím je zajištěno, že překlad je platný a uznávaný soudy a úřady ve Slovinsku i v České republice. Soudně ověřený překlad se vždy váže s originálem nebo ověřenou kopií dokumentu.

25 let zkušeností

Soudní překlady s ohledem na individuální požadavky

Pokud potřebujete, aby byl soudně ověřený překlad rychle dokončen, můžete využít mých expresních služeb. Snažím se přizpůsobit Vašim individuálním požadavkům i potřebám a poskytnout Vám co nejrychlejší a nejkomplexnější službu.

Pro více informací mě kontaktujte a dozvíte se, jak lze zajistit soudně ověřené překlady z/do slovinštiny za rozumnou cenu a v co nejrychlejším termínu.