Překlady v nejvyšší možné kvalitě

Překlady slovinština/čestina

Úvod / Překlady a tlumočení / Překlady

Profesionální překlady

Cenově dostupné překlady s vysokou úrovní kvality

S radostí Vám zajistím profesionální překladatelské služby z a do slovinštiny s důrazem na kvalitu a přesnost překladu. Překladatelské služby jsou cenově dostupné, a přitom přinášejí vysokou úroveň kvality.

Snažím se přizpůsobit Vašim potřebám a požadavkům a nabízím Vám časovou flexibilitu. To znamená, že se snažím doručit překlad v co nejkratším možném termínu, aby vyhovoval Vašemu časovému harmonogramu.

Mohu Vám garantovat bohaté a dlouholeté zkušenosti v oboru a disponuji téměř neomezeným překladatelským repertoárem. K práci používám řadu překladatelských nástrojů a mé služby překladatele slovinštiny jsou k dispozici, jak pro soukromé osoby, tak pro firmy.

Poradím si s každou Vaší výzvou

Překlady dopisů, katalogů, článků i jakýchkoliv jiných písemností

Ze slovinštiny a do slovinštiny Vám zajistím překlady nejrůznějších písemností, dopisů, běžných textů, manuálů, katalogů, marketingových textů, prezentací, příruček, článků, odborných studií, blogů, titulků, brožur i knih.

Samostatnou kapitolu představují překlady slovinské beletrie, moji bibliografii najdete zde.

U překladů je samozřejmostí naprostá diskrétnost, možnost expresního vyhotovení a předem zpracovaná cenová nabídka, která je bezpochyby výhodnější než u překladatelských agentur. Pokud chcete Váš text přeložit ze slovinštiny nebo do slovinštiny, jste na správném místě, už nemusíte hledat dál.